Marketing koordinátor

kollégát keresünk!

Feladataid lesznek többek között:

  • Közösségi oldalaink tartalmát fogod kezelni,
  • Weboldalaink tartalmát fogod naprakészen tartani,
  • SEO feladatokat fogsz ellátni
  • Blogbejegyzéseket fogsz tervezni, adott esetben írni,
  • Te fogod kezelni a cég PR megjelenéseit,
  • Online és Offline hirdetéseket fogsz készíteni, frissíteni,
  • Hirdetések nyereségességét fogod nyomon követni, dokumentálni,
  • A központi brand előírások betartása és betartatása a te kezedben lesz (hidat fogsz képezni a központ és a helyi osztályok között),

  • Kapcsolatot fogsz tartani a SzolgáltatóKözpontokkal
  • Te fogod előkészíteni, levezényelni és dokumentálni a vállalati rendezvényeket (anyagok előkészítése/műsorvezetés/levezetés/fotózás/cikkírás),
  • Új marketing ötleteket fogsz a vezetőség elé tárni, pozitív elbírálás esetén meg is valósítod őket,
  • Kapcsolatot fogsz tartani az ügynökségekkel, akik segítik majd a mindennapi munkádat.
Amit elvárunk tőled:

  • Legyen felsőfokú szakirányú végzettséged,
  • Legyen 2-5 év releváns szakmai tapasztalatod,
  • Legyen aktív angol nyelvtudásod szóban és írásban, ezt napi szinten fogod használni,
  • Ismerd az MS Office termékeket (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, stb.),
  • Igazodj el a Google Analytics, Google Ads, Facebook Business felületein,
  • Legyél képes önállóan döntéseket hozni,
  • Döntéseidért, munkádért vállald a felelősséget,
  • Legyél képes önállóan végezni a munkádat, és legyél nyitott a tanulásra,
  • Legyél kreatív,
  • Keresd a lehetőségeket, az új feladatokat.
Előny, ha

  • Láttad már a Canva képszerkesztő programot,
  • Találkoztál már a SalesForce, vagy hasonló CRM rendszerrel,
  • Találkoztál már közösségi média menedzsment programmal,
  • Hallottad már azokat a kifejezéseket, hogy Google Cégem, vagy Google Search Console,
  • Láttál már HTML kódot, és nem veszel el benne,
  • Társalgási szinten beszélsz németül,
  • Rendelkezel B kategóriás gépjárművezetői engedéllyel.
Amit kínálunk:

  • Önálló munkavégzés,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes fizetés,
  • Cafeteria, egészségbiztosítás és lehetőség éves bónuszra,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések támogatása,
  • Nemzetközi projektekben való részvétel,
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

DEKRA Akademie Kft.

1158 Budapest, Vasgolyó utca 2.

Jelentkeni az állásra az alábbi elérhetőségeken tudsz, fényképes önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel. Kérjük, jelöld meg fizetési igényedet is, valamint azt is, melyik pozícióra jelentkezel!