Kertész

A VEIKI-VNL Villamos Nagylaboratóriumok Kft. hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező erősáramú berendezések vizsgálatával foglalkozó elismert vizsgálólaboratórium pályázatot hirdet

Kertész

munkakör betöltésére.

Feladatok:
  • fűnyírás,
  • fűkaszálás,
  • virágok, bokrok gondozása,
  • ültetés,
  • falevelek összetakarítása,
  • öntözéssel, locsolással kapcsolatos feladatok végzés.
Elvárások:
  • motorfűrész kezelő,
  • jó munkabírás megbízhatóság,
  • önállóság,
  • empatikus,
  • csapatban tudjon dolgozni,
  • pontos precíz munkavégzés,
  • rugalmasság,
  • büntetlen előélet.
Amit kínálunk:
  • jó hangulatú családias légkör,
  • biztos munkahely,
  • tervezhető jövő,
  • főállású,
  • teljes munkaidőre szóló,
  • határozatlan időtartamú munkaszerződés,
  • 8 órás munkavégzés hétfőtől péntekig 8:00-16:30 között,
  • versenyképes jövedelem és
  • béren kívüli juttatás.
Előnyt jelent:
  • Hasonló területen szerzett 1-3 éves munkatapasztala,
  • Középfokú végzettség,
  • Dísznövénykertész végzettség,
  • Kertépítésben szerzett tapasztalat,
  • Parképítő és fenntartó végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány.
Munkavégzés helye:

1158 Budapest, Vasgolyó utca 2.

A pozícióra ezen a linken, e-mailben, vagy a "jelentkezem az állásra!" gombra kattintva tud jelentkezni munkakör és bérigény megjelölésével.