Főkönyvelő

A hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező DEKRA Akademie Kft. Shared Service Center pénzügyi csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főkönyvelő

Feladatok:

Főkönyvelői feladatok:

  • teljeskörű könyvelés
  • havi zárások elkészítése controlling felé
  • éves beszámoló, kieg, üzleti jelentés elkészítése
  • könyvvizsgálatban való közreműködés
  • NAV felé Áfa és A60 bevallások elkészítése és leadása
  • NAV felé egyéb negyedéves, éves bevallások elkészítése és beadása
  • helyi adók kezelése, bevallások beadása
  • MNB, KSH adatszolgáltatás elkészítése

Bérszámfejtési feladatok:

  • a cégcsoporthoz tartozó 2 cég bérszámfejtési feladatainak ellátása  (havi bér, cafeteria elemek, eseti kifizetések napidíjak, munkáltatói igazolások, táppénzes ügyintézés stb.)
  • bérfeladás elkészítése, bér utalási listák elkészítése
  • dolgozók be- és kijelentése a NAV felé, kilépő adatlapok elkészítése
  • éves Szja adatlapok elkészítése, kiadása
  • NAV felé havi járulék bevallások elkészítése, beadása
  • dolgozók gépjármű költségtérítésének számfejtése
  • ingatlan bérleti díjak számfejtése
  • megbízási díjak havi számfejtése, utalási listák elkészítése
Elvárásaink:
  • regisztrált mérlegképes könyvelő (vagy regisztrálható)
  • min. 10 éves szakmai tapasztalat
  • számviteli törvény, adó törvények naprakész ismerete
  • középfokú angol nyelvtudás
  • bérügyintézői képzettség
  • tb ügyintézői végzettség (Tb kifizetőhely létesítéséhez)
  • megbízhatóság, önállóság
  • kreativitás, építő jellegű ötletek
  • precíz munkavégzés
  • fegyelmezett személyiség
  • csapatjátékos
Előny:
  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
Amit nyújtunk:
  • versenyképes bérezés
  • béren kívüli juttatások
  • privát egészségbiztosítás
  • továbbképzéseken, konferenciákon való részvétel
Munkavégzés helye:

Budapest, XV. kerület

A pozícióra ezen a linken, e-mailben, vagy a "jelentkezem az állásra!" gombra kattintva tud jelentkezni munkakör és bérigény megjelölésével, valamint szakmai önéletrajza csatolásával.